نقش نگاره

سایت شخصی دکتر بتسابه مهدوی

نقش نگاره

سایت شخصی دکتر بتسابه مهدوی

مراقبه برای ارتباط با کالبد روحی

بتسابه مهدوی | سه شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۵، ۰۵:۵۸ ق.ظ

دکتر بتسابه مهدوی

 

کالبد روحی شما سر شار از نور ، صلح و آرامش است. ارتباط با این کالبد ، موجب می شود هوشیاری درونی شما به سوی خود آگاهتان جریان یابد ، مکانی که می توانید برای تجربیات روزمره از آن بهره مند گردید. در این مراقبه ، راه ها و شیوه های بسیاری برای دست یابی به یک زندگی کامل و پر محتوی به روی شما گشوده خواهد شد.

 

آرام در بستر خود دراز بکشید ، و کار های اولیه مراقبه را انجام دهید.

 

دعای حفاظت کننده ای بخوانید. تصور کنید که چاکرای تاجتان باز می شود. زمانی که کاملا باز شد ، نفسی عمیق بکشید.

 

تصور کنید که چاکرای چشم سوم تان نیز باز شده است. بگذارید این چاکرا همه چیز را ببیند. نفسی عمیق بکشید.

 

تصور کنید چاکرای قلبتان باز می شود. آرام و عمیق نفس بکشید. زمانی که چاکرای قلب باز شد، بگذارید با عشق و محبت پروردگار هماهنگ شود و این احساس را در همان زمان که در شما جریان دارد بپذیرید.

 

تصور کنید چاکرای شبکه خورشیدی تان در حال باز شدن است. در کمال آرامش احساسش کنید. چند مرتبه نفسی عمیق بکشید؛ به آرامی به بستر بروید.

 

تصور نمایید که چاکرای ریشه در حال باز شدن است و از آن انرژی خوارج می شود. نفس عمیق بکشید.

 

در نهایت تصور کنید که چاکرای ناحیه طحالتان گشوده می شود. در صورت ضرورت ، آن را با مقیاس ویژه ، هماهنگ و متوازن کنید. به آرامی و عمیقاً نفس بکشید و رها شدگی را کاملاً احساس نمایید.

 

اکنون ، مراکز واقع شده در کف دست ها و پا هایتان را احساس کنید. حلقه هایی باریک را تصور کنید و ببینید این حلقه ها به آرامی بزرگ می شوند. با این کا چاکرا های فرعی کگشوده می شوند. نفسی عمیق بکشید.

 

بگذارید ارتعاشات و آگاهی شما به نرمی به درون کالبد روحی تان وارد شوند بنگرید که جسمتان وارد کالبد اتریک و سپس کالبد روحی تان می شود.

 

 

چنانچه احساس کنید در موقعیتی متفاوت قرار گرفته اید کنید بخشی از بدنتان لاغر یا چاق تر شده است ، بدانید که چنین امری کاملاً طبیعی است ، و توجه کنید که چه حسی دارد. مطمئن باشید همه چیز روبه راه خواهد شد. در همین وضعیت قرار داشته باشید و از این تجربه جدید لذت ببرید. نفسی عمیق بکشید.

 

حال انرژی « خالق » را به درون خویش دعوت نمایید. با صبر و حوصله منتظر بمانید ، این تماس و تعالی را احساس کنید. ( مطمئن باشید که در این تجربه ، احساس شما هرگز خطا نخواهد کرد. این امر برای شما ، امری بسیار استثنایی و ویژه خواهد بود. ) احساس خواهید کرد که در عشق و محبت غوطه ور شده اید. به آرامی و عمیقاً به نفس کشیدن خود ادامه دهید.

 

اینک بگذارید راهنماهای روحی تان به شما بپیوندند و منطظر وقایعی که اتفاق می افتد باشید. ( ممکن است صورت ها و مکان های آشنا یا غیر آشنا ببینید و یا احساس کنید با دیگری یکی شده اید. ) هر اتفاقی ممکن است روی دهد ، با راهنماهای روحی تان به کشف و یافتن این موارد بپردازید. ممکن است دیدگاه های جدید و تازه ای بدست آورید. از آنها لذت ببرید.

 

پس از برخورداری کافی ، به طور خودکار به همان نور الهی رجعت خواهید نمود. حس کنید دراز کشیده اید و در این نور غوطه ورید. نیرو های شفا بخشی را که به سوی شما می آیند بپذیرید. تا زمانی که نسبت به کالبد فیزیکی تان هشیار شوید ، سخاوتمندانه با این حس همراه شوید.

 

تا آنجا که ضرورت دارد ، چاکرا های اصلی و فرعی خویش را ببندید و به هوشیاری و بیداری باز گردید.

 

بر هر آنچه تجربه کرده اید ، تعمق کنید و قبل از فراموشی ، آنها را بر کاغذ بیاورید. نگاشتن مطالب ، به خود آگاهتان اجازه می دهد که این تجربیات را ذخیره نماید تا بتوانید از آنها در زندگی روزمره بهره جویید.

 

یادداشت : تمرکز بر گشایش اولیه چاکرای تاج سبب می شود از آگاهی خاکی و زمینی فراتر روید و با دنیای روحی و معنویت ارتباط بر قرار کنید ، دنیایی که دیگر توسط وجود زمینی تان محصور نگشته است. این مراقبه را چندین بار در ماه و همه ساله می توان انجام داد. هرگز از ارتباط با راهنمای معنوی خویش و یا در ارتباط با آنچه تا کنون برایتان ناشناخته بوده است ، خسته و ملول نخواهید شد.

دکتر بتسابه مهدوی

9 آذر 1395

تهران

ارتباط با ما از راه کانال

https://telegram.me/naghshnegareh

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی